Jak przekonać chłopaka do powrotu?

Jak przekonać chłopaka do powrotu? Zawiesił 3letni związek bo miał problemy finansowe-bał się że nie stać go by założyć rodzinę i ma problemy z kręgosłupem po wypadku-boi się wózka. Nie zerwał-chciał przerwy. Wiem że to poważne sprawy i bardzo się tym martwi więc dałam mu czas i nie naciskałam ale to już 7m-cy i boję się że on nie wróci. Nie możemy się spotkać, tylko sms. Jak go przekonać że razem damy sb radę? On uważa że przez pro nie może dać mi wszystkiego bo nie jest w 100% pełnowartościowy

7 miesięcy przerwy to faktycznie długo. Potrzebna jest Państwu rozmowa, które wyjaśniłaby motywacje i zaangażowanie obydwu stron. Takich spraw lepiej nie powierzać 150 znakom. Jeśli jednak chłopak odmawia, unika spotkania i nadal chce zawieszenia związku, to pytanie, czy na pewno jest to dla niego tylko zawieszenie, czy wymówka? Ktoś kto kocha, trudno znosi rozłąkę z ukochanym. Nawet jeśli blokował go lęk, to tak długi czas jest jednak jakoś znaczący.

Zdecydowanie zażądać spotkania - tyle może Pani oczekiwać od partnera nawet znajdującego się w b. trudnej sytuacji. Resztę scenariusza nie potrafię przewidzieć - życie samo napisze i mam nadzieję, że będzie on dobry dla Was razem lub w pojedynkę...

Nic się tu niestety mądrego nie wymyśli póki życie samo nie wskaże drogi- a zrobi to właśnie podczas spotkania, które jest nieuniknione aby zacząć na nowo normalnie żyć - razem albo osobno. Czasem niepewność jest dużo bardziej męcząca niż podjęcie nawet najtrudniejszej decyzji. A Pani żyje już w niepewności zbyt długo.... czas zadbać o siebie :) Pozdrawiam, Monika