Jak przekonać chłopaka do powrotu i ponownie go w sobie rozkochać?

Byłam z moim chłopakiem prawie 3 lata. Rozstaliśmy się przez moją głupotę, powiedziałam to czego nie powinnam i on poczuł się zdradzony i odrzucony przeze mnie. Ja naprawdę żałuję że to zrobiłam. Każdy popełnia błędy. On nie chce mi dać szansy a bardzo chciałabym do niego wrocic bo nadal go kocham. Jak go przekonać? Rozkochać go ponownie? Bardzo proszę o radę

Witam. Na pewno nie jest to łatwa sytuacja dla Pani. Chyba trudno go będzie "rozkochać" skoro nie chce on dać Pani szansy. Rzeczą podstawową w związku jest umiejętność prowadzenia rozmowy na zrównoważonym poziomie. Wymiana myśli na bieżąco. Dotyczy to obojga Was. W związku liczy się zaufanie i szacunek. No i nie można nikogo do niczego zmuszać. Trzeba znać właściwe granice. Pozdrawiam

Witam. Chyba tylko czystym swoim sercem można rozkochać, czyli nie na siłe, żeby mu przeszło tylko powoli swoim zachowaniem, dobrocią.