Jak przekonać do siebie rodziców partnerki?

Witam. Mam problem wraz z dziewczyną, otóż jesteśmy razem od prawie roku i nigdy nie było problemu z dogadywaniem się z jej rodzicami ale nagle z dnia na dzień jej mama zakazała się spotykać ze mną ponieważ mam tylko jedno w głowie a chodzi o sytuację w której moja dziewczyna siedziała mi na kolanach i rozmawiając ze mną i po tej sytuacji nastawienie matki do związku się zmieniło i jej celem jest zniszczenie związku a oboje się bardzo kochamy i chcemy być razem, matka zakazuje się kontaktować ze mną w jaki kolwiek sposób sprawdza jej telefon czasem nawet kieruje nie miłe słowa ku jej można powiedzieć że jest znecana nie wiemy co możemy zrobić by się normalnie spotykać dodam że matka zakazała się spotykać i w żaden sposób nie kontaktować ma o mnie zapomnieć, proszę o pomoc.

Witam,

nie pisze pan, ile partnerka ma lat? Prezentuje pan problem, który dotyczy matki i córki, ich relacji. Proszę się zdystansować, jeśli dziewczynie będzie zależało na spotkaniach z panem, podejmie właściwe działania i uwolni się od apodyktycznej matki.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję, że Pan do Nas napisał i podzielił się swoją historią.

Mam zbyt mało danych..., nie napisał Pan, w jakim wieku jest Pana Partnerka...
Zazwyczaj pomocna jest i prawdopodobnie byłaby zwyczajna, otwarta i szczera
rozmowa (pomimo trudności w komunikacji).
Dlatego zachęcałabym Pana, żeby zakomunikować we wspólnej rozmowie o swoich poważnych planach względem Partnerki, deklarując wzięcie odpowiedzialności/współodpowiedzialności za partnerstwo.

Gdyby była nadal trudność, polecałabym skonsultować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, w godz. 14.00-22.00, dostępnego z każdego nr (stacjonarnego, komórkowego i z każdego miejsca w Polsce) celem uzyskania profesjonalnych wskazówek i porady, co zrobić, po wstępnym rozpoznaniu Państwa sprawy, tym bardziej że jest wątek ograniczania wolności fizycznej i psychicznej przez Mamę Pana Partnerki.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, potrzebujących wsparcia i porady psychologicznej.

Życzę Panu tylko pomyślności i szczęścia,
irena.mielnik.madej@gmail.com