Jak przekonać dziewczynę, aby nie strzelała kości?

Czemu moja dziewczyna nonstop strzela kościami w palcach ja tego bardzo nie lubie i mówiłem jej to a ona dalej co mam zrobić albo powiedzieć zeby tak nie robiła nic nie pomaga a mówi ze jak nie strzela to ze ja wtedy kości bola mówiłem jej ze jak bedzie starsza to się jej będą ręce trzasły i ze bedzie mieć krzywe palce a ona nic na to nie reaguje i jeszcze u stóp tak samo robi pomóżcie mi prosze zeby tak nie robiła dziekuje za opdowiedz

Witaj,
mimowolne zachowania tego typu są wynikiem napięc,które wymagają odrębnej pracy .Możesz jednak nieświadomie podtrzymywać ją w tym napięciu poprzez krytykowanie i zniecierpliwienie,więc proponuję,byś zaniechał krytyki i albo zatroszczył się o żródło niepokoju dziewczyny/bo możesz być nim Ty sam/,albo zakończył znajomośc,która jest dla Ciebie również żródłem niepokoju.Czasami tak bywa,że z jakiegoś powodu wybieramy takie osoby,które czują się niepewnie w naszej obecności/wydaje mi się to bardzo bliskie twojemu opisowi/.Owszwem,może taki układ powodować poczucie przewagi z Twojej strony,ale nie jest odwzajemnioną sympatią i nie wróży dobrze na przyszłośc.
Zechciej się temu zjawisku przyjrzeć dokładniej.
Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu,

Pana Dziewczyna prawdopodobnie robi to nawykowo, nie zdając sobie sprawy, jak Pan się czuje, słysząc takie odgłosy.

Sugeruję usiąść z Dziewczyną wygodnie, i w sposób spokojny i szczery wyrazić jak się Pan czuje i jak to dla Pana jest nieprzyjemne, i wspólnie zadecydować, co moglibyście zrobić, żeby problem przestał nim być.

Proszę zaproponować Dziewczynie konsultację - zacząć od lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje co dalej i podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne.

Zyczę Wam tylko dobrej relacji,
Irena Mielnik-Madej