Jak przekonać dziewczynę po zdradzie do powrotu?

Witam. Jestem Mężczyzną w wieku 22l. Posiadam problem z moją byłą już partnerką. Byliśmy razem 2 lata a pół roku mieszkaliśmy razem. 3 miesiące temu dowiedziałem się że ona zdradziła mnie z jakimś gościem za pieniądze. Dałem jej drugą szansę lecz po 2,5 miesiącach zerwaliśmy ponieważ nie radziłem sobie z tym. Teraz bardzo tego żałuję. Chciałbym przeszłość zostawić za Sobą i układać sobie z nią życie niestety ona nie chce. Kochamy się nadal ale ona twierdzi że i tak nic z tego nie będzie bo ona sama sobie nie może wybaczyć i być ze mną wiedząc że mnie zdradziła. Jak ją przekonać żeby dała nam szansę

Dzień Dobry.

Uważam, że najlepszym lekarstwem jest
szczera, nieoceniająca i życzliwa rozmowa,
przebiegająca w atmosferze szacunku.

Istotne jest, aby obie strony miały możliwość
powiedzenie tego, co czują, jak się czują,
czego potrzebują.

Ważne jest też aktywne słuchanie, bycie
skupionym i zaciekawionym zdaniem drugiej
osoby.

Rozmowa powinna przebiegać w miejscu spokojnym,
komfortowym i bezpiecznym dla obojga.
Powinna być wcześniej zaplanowana i przebiegać
'twarzą w twarz'. Konwersacje przez telefon, sms,
mail często nie przynoszą pożądanych efektów.

Ponadto warto również rozważyć konsultację
partnerską u psychologa-psychoterapeuty.

Życząc odwagi i miłości,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds

Witam,sytuacja jest bardzo trudna, zarówno dla Pana jak dla partnerki. To co ewentualnie mogę polecić to terapia par. Zdrada jest dużym wykroczeniem wobec lojalności do partnera, nic więc dziwnego, że ma/ czy też miała/ Pan trudność z pogodzeniem się z ta sytuacją.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Myślę, że warto skorzystać z pomocy specjalisty, aby dojść do tego co było przyczyną, dla której Pan próbował wybaczyć zdradę, dlaczego nie mógł się Pan z tym pogodzić i co się dzieje, że teraz Pan tak bardzo żałuje. Odpowiedzi na te pytania wydają się na pierwszy rzut oka banalne, jednak jeśli zacząć się nad nimi zastanawiać, można zauważyć, że nie ma tu prostej odpowiedzi. Najprawdopodobniej przyczyna leży w ukształtowanych przez lata relacjach z ważnymi osobami, jednak aby to potwierdzić potrzebna jest pomoc specjalisty. Pozdrawiam.

http://psychoterapia-krakow.net/