Jak przekonać partnera do powrotu?

Wstyd przyznać ale mam 33 lata. Po 4 latach straciłam swojego ukochanego przez zazdrość i brak zaufania.chwilę przed rozstaniem rozpoczęłam bardzo intensywna terapie u psychoterapeuty,behawiorysty. Mój chłopak o tym wiedzuak jednak w międzyczasie się poklocilismy. Oddał mi klucze do domu,powiedział ze ja się nie zmienię i ze on nie wie czy to miłość czy przyzwyczajenie. Poprosiłam go spotkanie bo przecież nie wywala się 4 lat do kosza jak worek na śmieci. Zgodził się ale zupełnie nie wiem jak z nim rozmawiać tak bardzo go kocham nie wiem jak go przekonać żeby dał nam szansę.jestem załamana miałam wszystko i wszystko straciłam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zacznę od pogratulowania Pani skutecznej decyzji, o podjęciu psychoterapii.
Odpowiadając na Pani pytanie, inspiruję Panią do dania Sobie oraz Partnerowi czasu, przestrzeni, na "złapanie perspektywy" oraz na skupieniu się na pracy terapeutycznej, pod okiem Psychoterapeuty.
A to, co ma być, e relacji będzie...

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605