Jak przekonać się o uczuciach partnerki w związku na odległość?

Witam. Mam problem. Nwm czy moja dziewczyna mnie kocha. Zyjemy w zwiazku na odległosc. Mieszka o 75 km ode mnie. Jest 2 lata młodsza. Czy jest jakis sposób, podstęp cokolwiek zeby sprawdzic czy ona mnie kocha na prawde i czy mnie zdradza. Prosze o pomoc!!!!

Witam Pana. Jeśli związek ma być tą najważniejszą relacją opartą na zaufaniu to nie doradzam uciekać się do podstępów. Jeśli zdecydował się Pan na związek na odległość może powinien Pan zaufać swojej partnerce. Myślę, że życie z podejrzeniami, że może Pan być zdradzany naraża Pana na koszty emocjonalne. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/