Jak przekonać żonę do otwarcia się na fantazje erotyczne?

Mam wielką fantazje erotyczną urozmaicam gadżetami jak moge przekonać moją żone do otwarcia się

Dzień dobry!

Rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Miarą bliskości i więzi małżeńskiej jest właśnie umiejętność rozmowy, także na trudne tematy, wzajemnego poznawania swojego punktu widzenia (czy potrafiłby Pan opowiedzieć, jakie są uczucia i poglądy żony na temat urozmaicania życia seksualnego? jak ona sama opisałaby swoją seksualność?) i szukania konsensusu.
Jest możliwe, że żona przekona się do realizacji Pana potrzeb - jest możliwe, że nie.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza