Jak przeprowadzić próbę mlekową?

Witam u mojej córki stwierdzono skazę białkową jak miała 3 miesiące, używaliśmy mleka bebilon , później miała zmienione na bebilon HA ( po nim miała zielone kupki ) lekarz na koniec przepisał nam mleko bebilon pepti . Po tym ostatnim mleczku wszystko się unormowało. Teraz córka ma 6 miesięcy i chcemy jej zrobić próbę mlekową , proszę o pomoc , bo nie wiem do końca jak ją przeprowadzić i z jakim mlekiem najlepiej ? pozdrawiam

Witam,
Zapewne chodzi Pani o próbę prowokacyjną. Tego typu próby wykonuje się zazwyczaj w szpitalu pod kontrolą lekarza. Sugerowałabym nie podejmować się wykonywania jej samodzielnie w domu.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak