Jak przestać myśleć o byłej?

Witam pisze z pytaniem. Półtora roku temu zerwałem z kobietą z która byłem 2 lata rok w związku na odległość. Problem w tym że pomimo upływu czasu i tego, że pogodzilem się iż ma nowego chłopaka, nowe życie, to co jakiś czas mam taki stan, w którym ciągle rozmyślam wspominam, nie mam humoru i najchętniej poszedłbym spać. Dodam, że od miesiąca, nie ma nocy w której by mi się nie śniła. Pogodziłem się z rozstaniem i wiem że tak musi być i to nie wróci, ale kiedy zapomnę, kiedy nie będzie mnie obchodziła? Ona o mnie kompletnie zapomniała w krótkim czasie, a ja po prawie dwóch latach wciąż potrafię o niej myśleć.

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu za maila.

Proszę nie zostawać z tym i w tym samemu...

Zachęcałabym Pana, by podzielił/dzielił się Pan swoim przeżywaniem, z bliską i zaprzyjaźnioną Osobą.
Polecałabym Panu, by sięgnął Pan po pomoc/wsparcie psychologiczne, bo opisane przez Pana symptomy po rozstaniu za długo trwają...

Wspieram Pana mentalnie w decyzji sięgnięcia po potrzebną Panu pomoc,
irena.mielnik.madej@gmail.com