Jak przestać podjadać?

Witam, Od lat zmagam się z nocnym podjadaniem, nawet czasem nie pamiętam tego. Bardzo często wpadałam w histerię i dostawałam niekontrolowane ataki agresji i wybuchi gniewu. Dodatkowo zawsze miałam problemy że spaniem. Zawsze to miałam w domu rodzinnym, od 5 lat studiuje, a napady tylko były jak bprzyjezdzalam do rodziców.od pewnego czasu dowiedziałam się, ze ojciec zdradza mamę, tak nawiasem mówiąc mamie nic nie mówiłam, lecz ojciec swój ciężar przerzucił na mnie. Jakby tego byli malo to choroba mamy, będzie miała operacje. Więc ostatnio, wgl nie spie, a jak śpię to budzę się co mare chwil. Od pewnego czasu nie moge dogadać się z moim chłopakiem. Cały stres i frustrację wyladowuje na nim, mieszkamy że sobą od roku. Zawsze byłam nerwowa, Ale teraz nie panuje nad sobą. Po ostatnich kłótniach mam nudności i straszny ból żołądka. Brałam tabletki ziołowe, później atarax, Po którym wpadałam w płacz. trittico na sen też nie pomagał. Nie wiem co robić.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że dużo dzieje się u Pani pod względem emocjonalnym i "podjadanie" jest Pani nawykowym sposobem radzenia sobie z wyzwaniami.

Tak nie musi być!
Dlatego proszę już nie czekać (samo nie przejdzie!) i osobiście skontaktować się z Poradnią Leczenia Zaburzeń Odżywiania albo Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i komplementarnego leczenia.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!
irena.mielnik.madej@gmail.com