Jak przestać rozładowywać stres poprzez onanizm?

mam pewien problem chodze do psychologa po wsparcie psychologiczne w swoim życiu przeżywam obecnie ogromny stres swój stres rozłądowuje między innymi przez onanizm i oglądanie pornografii nie znam innego sposobu rozmawiłałem o tym z psychologiem mam wrażenie że pani psycholog krępuje się rozmawiać na ten temat nie wiem co dalej

Witam Pana Serdecznie,

Pomocna byłaby aktywność fizyczna, medytacja, relaksacja, do których Pana zachęcam.
Proszę ponownie podjąć rozmowę z psychologiem.

Życzę Panu pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry, warto zastanowić się czy Pana to nie krępuje. Psycholog to odpowiednia osoba z którą mógłby Pan to omówić. Domyślam się, że pewnie ma wielu spotkaniach będzie Pan omawiał tą kwestię.
Pozdrawiam A. Pacia