Jak przestać się bać silnego wiatru?

Boję się silnego wiatru. A więc nigdy nie miałam tego problemu, jednak dzisiaj wiatr jest wyjątkowo silny. Rano było nawet spokojnie, ale kiedy wyszłam z uczelni i próbowałam iść do przodu to wiatr mnie zepchnął w bok. Ledwo ustałam na nogach. Później sytuacja powtórzyła się i poczułam jakbym zaraz miała upaść. Dodam, że mam problem z kolanem, które jest słabe po skręceniu. Jak przestać się bać silnego wiatru, a raczej przewrócenia przez silny wiatr? Najgorzej jeśli jutro sytuacja się powtórzy. Przez tą pogodę boję się wychodzić z domu..

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych...

Jeśli opisany symptom tak bardzo utrudnia Pani funkcjonowanie, warto byłoby osobiście
skonsultować się z Psychologiem/Psychoterapeutą, najlepiej pracującym w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Życzę Pani pomyślności oraz radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605