Jak przestać się wszystkim przejmować i poprawić relacje rodzinne?

Jak przestać się wszystkim przejmować, poprawić relację rodzinne, przestać wszystkiego analizować (a tylko ważne sprawy), nie radzę sobie.....?

Dzień dobry,

Pozostaje Panu udać się do psychoterapeuty na konsultacje, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić CZY i JAKIEJ formy / metody leczenia Pan potrzebuje. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: w PZP) lub prywatnie (np.: Ośrodek Rasztów w W - wie).

Witam,

Na Pana pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Jakość relacji z bliskimi i światem, w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób traktujemy samych siebie.
Jeśli czuje Pan potrzebę zmiany, to warto udać się na konsultację do psychoterapeuty.
Psychoterapia indywidualna pomaga poukładać różne sprawy w głowie oraz zmienić perspektywę wielu spraw.

Dzień dobry,
Skoro Pan się wszystkim przejmuje, to znaczy, że żyje Pan w dużym stresie. By zacząć sobie z nim radzić należy określić, co go powoduje. Być może chodzi o wspomniane sprawy rodzinne i to, że Pan czuje w związku z tym dużą odpowiedzialność.
Jeśli Pan sobie nie radzi to proszę udać się na konsultacje do psychologa.
Powodzenia!