Jak przesunąć okres, żeby nie wypadł podczas operacji?

bardzo proszę o odp lekarza ginekologa za 3 tygodnie idę na operację wstawienia endoprotezy biodra z racji tego ze biorę tabletki wyliczyłam sobie ze akurat będe miała krwawienie z odstawienia . Czy mozna zrobic cos aby bezpiecznie przesunąc miesiączkę lub nie miec jej wcale .błagam o odp

Dzień dobry

przesuwanie cyklu miesiączkowego nie jest czymś zdrowym. Proszę o przemyslenie czy na pewno chce Pani to zrobić, jedną z najbezpieczniejszych metod opóźnienia miesiączki są duże dawki witaminy C

Pozdrawiam
Magda Szelągowska