Jak przezwyciężyć strach przed pękającymi balonami?

Jest terapia bym bym w końcumogla przezwyciężyć strach pekajacych balonow i gdy dmucha m mam wrażenie ze pęknie w każdej chwili mam 32 lata bardzo lubię balony potrzebuje jakiej kol wiek pomocy

Witaj !
Aby pani pomóc, trzeba wiedzieć więcej o powstaniu i podłożu na jakim tle jest u pani fobia i strach przed pękającymi balonami . Niestety powinna się pani skontaktować z terapeutą zajmującym się tym problemem w swoim miejscu zamieszkania, ponieważ jest konieczna wizyta osobista a nie przez internet. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Proszę rozważyć podjęcie terapii poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pani skuteczna.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej