Jak przy cukrzycy zrobić korektę wady wzroku?

Jak przy cukrzycy zrobić korektę wady wzroku? Oko lewe wada -2 i +2, oko prawe -4 i +4 oraz astygmatyzm rogówkowy.Okulista zalecił laserową korektę ale w każdej klinice dowiaduję się że cukrzyca mnie wyklucza.

Dzień dobry!
Jednym z przeciwwskazań laserowej korekcji wzroku cukrzyca. Z cukrzyca da się walczyć więc jest szansa, że zabieg laserowej korekcji wzroku może być wykonany w odpowiednim czasie po powrocie do równowagi organizmu. Proszę się nie poddawać i skonsultować się jeszcze raz z poradnią okulistyczną.
Pozdrawiam!