Jak przygotować dziecko na ciężką chorobę?

Jak przygotować dziecko na postępującą ciężką chorobę? Moja 12 letnia córka ma raka kości, bardzo cierpi, ale pyta mnie ciągle jak dalej potoczy się jej choroba - czy będzie bolało bardziej, czy umrze (i jak to jest umrzeć). Nie wiem jak z nią rozmawiać - nie jest już na tyle mała, żeby nie rozumieć powagi swojego stanu, ale też nie na tyle duża, żeby rozmawiać z nią jak z dorosłym. Proszę o pomoc

Sprawa jest rzeczywiście bbb.poważna i bbb.smutna!!! W każdym Centrum Onkologii jest jednak psycholog onkologiczny,który powinien pomóc Córce i Pani w trudnych chwilach!!! Proszę zwrócić się do onkologa prowadzącego o zlecenie takiej pomocy!!! zż