Jak przygotować preparat BLF100?

Z czym jeszcze mogę wymieszać Proszek BLF100 na opakowaniu pisze ze z wodą mlekiem kefirem lub jogurtem ale czy mogę wymieszać np z jakimś owocem zblendowanym lub owsianka płatkami jaglanymi itp?

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Należy kierować się wskazaniem producenta. Letnia woda, mleko, jogurt, kefir lub mleko roślinne (można je przygotować z płatków owsianych lub jaglanych) będą dobrymi nośnikami dla produktu BLF100.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Preparat BLF100 jest preparatem, jak pani zauważyła, do sporządzania przy użyciu wody, kefiru bądź mleka. Zalecam podążać za wskazówkami na ulotce, aby nie ograniczać wchłaniania związków w nim zawartych.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Mikroorganizmy probiotyczne a odchudzanie
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/mikroorganizmy-probiotyczne-a-odchudzanie.html?c=4