Jak przygotować się do badania tilt test?

Witam. Dostalam skierowanie do szpitala na tilt test. Chcialam sie dowiedziec ile czasu bede przebywala w szpitalu i czy musze sie do badania jakos specjalnie przygotowac.

Lek. Tomasz Budlewski

To zależy od szpitala i tego czy być może będą wykonywane jeszcze inne badania, ilu pacjentó będzie czekało na to badanie etc... Nie trzeba specjalnych przygotowań.