Jak przygotować się do kolonoskopii po zwróceniu środka przeczyszczającego?

Kolonoskopia Zwymiotowalam cały wypity eziclen. Mialam miec kolonoskopie w kolejnym dniu. Moje pytanie brzmi czy jest jakas inna metoda oczyszczeni jelita, czytalam ze sa inne srodki przeczyszczajace inne nazwy ale skad gwarncja ze nie zwymiotuje ich. Cierpie na refluks żoładkowy I przepukline roztworu przelykowego. Prosze o rade

Lek. Michał Lenard

Nie ma gwarancji, że ich Pani nie zwymiotuje. Istnieje jeszcze możliwość wykonania lewatywy tuż przed badaniem. Pozdrawiam!