Jak przygotować się do seksu w trójkącie?

Mam 36 lat, od 10 lat jestem mężatką i mam trójkę dzieci. Jeszcze przed ślubem miałam silne fantazje o seksie z dwoma mężczyznami. Niestety nie zrealizowałam tego pragnienia, a mój mąż kategorycznie nie zgadza się na coś takiego. W czasie seksu z mężem ciągle czuję niedosyt, ponieważ mam w głowie moją fantazję. Wiem, że go nie przekonam, a jestem na 100% zdecydowana rozpocząć taką relację. Proszę o jakieś wskazówki, ponieważ nie mam doświadczenia w trójkącie. Jak dobrać partnerów, pozycje, itp.?

Mam nadzieję, że zwycięży odpowiedzialność, a nie bardzo ryzykowna fantazja.
Życzę mądrych życiowych wyborów. Pozdrawiam. JW, Poznań.