Jak przygotować się na pierwszy raz?

Jestem z chłopakiem od miesiąca, on mnie kocha i ja też coś do niego czuję. Ostatnio często rozmawiamy na temat sexu bo on chce to ze mną zrobić, tylko że nie wiem czy ja jestem już na to gotowa. Ja mam 18 a on 20 lat. Nigdy tego nie robiłam i się boję, bo chcę żeby to było coś wyjątkowego. Chciałabym jeszcze poczekać lecz on tego nie rozumie bo twierdzi że skoro nie chce tego zrobić to go jeszcze nie kocham i bardzo ciśnie mnie z tego powodu, ja mu tłumaczę że tak nie jest. Nie wiem co robić.

Proponuję spokojnie i uważnie przemyśleć swoją, krótrotrwałą jeszcze, znajomość.
Należy słuchać swojego organizmu i nie wolno zmuszać się do aktywności seksualnej.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com