Jak przygotować się na śmierć dziadka?

Witam. Mam na imię Asia. mam 26 lat. Mój ukochany dziadek ma zaawansowanego raka płuc. Od 3 tyg. osłabiony, odwodniony przebywa w szpitalu. Lekarz kazał nam zdecydować czy zabieramy go do domu czy oddajemy do hospicjum. Pozostała tylko opieka paliatywna. Wymaga 24 godzinnej opieki. Nie umiem sobie z tą myślą poradzić, jest mi ciężko, ciągle płaczę. Jak mu pomóc, co mogę jeszcze zrobić? Jak przygotować się na najgorsze? Czuję się bezradna bo umiera na moich oczach a ja nie mogę nic zrobić :(

Współczuję!!! Wszyscy kiedys odejdziemy z tego Świata!!! Myslę , że powinna Pani zdecydowac się oddać Dziadka do hospicjum i byc przy Nim , kiedy tylko Pani moze - chyba ,ze jest Pani stale w domu i moze Pani byc przy Nim 24h/dobę ,zż