Jak przyjmować dalej mój lek antydepresyjny?

Witam. Od 9 miesięcy biorę lek antydepresyjny Sertraline - 100 mg raz dziennie. (Początkowa dawka 50 mg). Zupełną poprawę samopoczucia poczułam po około pól roku od brania leku.. Mam 37 lat i chcielibyśmy za około pól roku starać się o drugie dziecko. Między innymi z tego też powodu od 2 tygodni ( po konsultacji z lekarzem) zmniejszyłam dawkę do 50 mg. Początkowo nie czułam różnicy ale w miedzy czasie wydarzyło sie pare nieprzyjemnych i trudnych dla mnie sytuacji i moje samopoczucie zaczeło się obniżać. Jestem dużo bardziej nerwowa niż przedtem, Krzyczę na dziecko i męża, wyładowuję się na nich w stresujących sytuacjach. Zastanawiam się , czy może tą dawkę za szybko zmniejszyłam? Boję się, że mój stan sprzed paru miesięcy powróci. Przez ponad rok miałam też równocześnie psychoterapię ale niewiele mi pomogła. Poza tym była bardzo kosztowna dlatego ją niedawno zawiesiłam. Proszę o jakąś odpowiedź/ poradę. Co powinnam ewentualnie zrobić? Z góry dziękuję.

Szanowna Pani, myślę że należy powrócić do poprzedniej dawki bądź omówić z psychiatrą zmianę leku