Jak przyjmować kolejne tabletki?

Witam, Wyjechałam na 2 dniowy urlop i zapomniałam tabletek, wyjdzie na to ze pominę 1 i 2 tabletkę z 2 rzędu. Mam je wziąść razem z kolejna tabletka po 2 dniach czy po prostu kontynuować opakowanie bez brania tych zaległych tabletek?

Jeżeli przerwie Pani terapię na 2 dni, to może pojawić się krwawienie. Nie można przyjmować zaległych tabletek, po prostu trzeba kontynuować ale to już lepiej rozpocząć nowe opakowanie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.