Jak przyjmować lek NeoFuragina?

Dzień dobry, Uprzejmie proszę o poradę w związku z przyjmowaniem leku NeoFuragina. Otóż w ulotce znajduje się informacja, iż lek powinien być przyjmowany 7-8 dni. Jednak jedno opakowanie tabletek wystarcza jedynie na niecałe 5 dni. W aptece upewniono mnie, iż jedno opakowanie zawiera dosyć tabletek na pełną kurację. Czy powinnam w takim razie sugerować się poradą farmaceutki, czy informacją w ulotce (a więc dokupić kolejne opakowanie)? Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wg ulotki . A jeśli nadal są objawy Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnegk