Jak przyjmować tabletki podczas zatrucia pokarmowego?

Witam! Bardzo proszę o pomoc i radę. W czwartek, tj. 29.07 miałam zatrucie pokarmowe, w tym dniu godzinę po wzięciu tabletki zwymiotowałam - była to 6. tabletka. Następnego dnia, godzinę po wzięciu tabl. miałam ostrą biegunkę. W niedzielę mi ustąpiło. Od wczoraj, tj. 3.08 pojawiło się małe krwawienie i tak jest dziś tez. Bardzo mnie to zaniepokoiło i nie wiem co robić. Poradzono mi, abym wzięła dwie tabletki jednocześnie przez 3 dni. Jakie będą tego konsekwencje, jak potem brać tabletki, gdy będzie ich brakować? Jak jestem zabezpieczona? Proszę o odpowiedź, dziękuję. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę pamiętać, że dokładne informacje na temat swojego zdrowia uzyska Pani tylko i wyłącznie podczas wizyty u lekarza. Jeżeli dolegliwości będą się przedłużały, proponuję, aby udała się Pani do lekarza.

Pozdrawiam