Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak przyspieszyć porost włosów?

Witam, mam bardzo zniszczone i suche włosy, które bardzo wolno mi rosną, praktycznie stoją w miejscu, chciałabym dowiedzieć się jakie tabletki powinnam zażywać i co ogólnie stosować aby rosły mi znacznie szybciej. Pozdrawiam Malwina
ponad rok temu

Kiedy wskazane jest wycinanie znamion?

Znamiona mogą znajdować się na całym ciele. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto je obserwować i w razie potrzeby wyciąć. Jakie są wskazania do wycięcia znamion?

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji można zastosować preparaty wzmacniające bezpośrednio na włosy lub także przyjmować je doustnie. Na rynku dostępne są szampony, odżywki i maski przeznaczone do włosów słabych. Kolejnymi produktami są witaminy i preparaty ziołowe dostępne w sklepach. Systematyczne przyjmowanie ich powinno poprawić stan i kondycję włosów. Włosy osłabiają się na skutek zabiegów modelujących, takich jak suszenie gorącym powietrzem, energiczne szczotkowanie, zakręcanie, ciasne wiązanie w kucyk, prostowanie, tapirowanie itp. Trudno jest tu wybrać jedyne i właściwe rozwiązanie ale należy znaleźć złoty środek. Polecam aby udała się Pani do apteki i tam poprosiła farmaceutę o jeden z wymienionych specyfików.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, 1. biofer z kwasem foliowym 2x1 tabl 2. biostymina 1x1 ampułka do wypicia 3. Seboradin szampon do mycia i ampułki do wcierania w skórę głowy 4. biotebal 5 mg 1x1 tabl Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy