Jak przyspieszyć porost włosów?

Witam, mam bardzo zniszczone i suche włosy, które bardzo wolno mi rosną, praktycznie stoją w miejscu, chciałabym dowiedzieć się jakie tabletki powinnam zażywać i co ogólnie stosować aby rosły mi znacznie szybciej. Pozdrawiam Malwina
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji można zastosować preparaty wzmacniające bezpośrednio na włosy lub także przyjmować je doustnie. Na rynku dostępne są szampony, odżywki i maski przeznaczone do włosów słabych. Kolejnymi produktami są witaminy i preparaty ziołowe dostępne w sklepach. Systematyczne przyjmowanie ich powinno poprawić stan i kondycję włosów. Włosy osłabiają się na skutek zabiegów modelujących, takich jak suszenie gorącym powietrzem, energiczne szczotkowanie, zakręcanie, ciasne wiązanie w kucyk, prostowanie, tapirowanie itp. Trudno jest tu wybrać jedyne i właściwe rozwiązanie ale należy znaleźć złoty środek. Polecam aby udała się Pani do apteki i tam poprosiła farmaceutę o jeden z wymienionych specyfików.

Witam,
1. biofer z kwasem foliowym 2x1 tabl
2. biostymina 1x1 ampułka do wypicia
3. Seboradin szampon do mycia i ampułki do wcierania w skórę głowy
4. biotebal 5 mg 1x1 tabl
Pozdrawiam