Jak przyspieszyć spadek wagi?

Witam. Mam 20 lat, 55 kg wagi i 161 cm. Jestem obecnie na diecie i trochę już schudłam, był czas, że ważyłam 65 kg. Mam pytanie: jak przyśpieszyć spadek wagi?
20 LAT ponad rok temu

Witam!

Pani BMI wynosi w chwili obecnej 21,2, co oznacza, że ma Pani prawidłową masę ciała i nie ma potrzeby się odchudzać. Jeśli mimo wszystko chce Pani stracić jeszcze kilka kilogramów, to lepiej aby proces ten był powolny, oparty na prawidłowej diecie i aktywności fizycznej. Szybka utrata masy ciała jest szkodliwa dla organizmu, a jej efekty - nietrwałe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.