Jak przytyć 10 kg? Ile czasu na to potrzeba?

Witam!! Chciałbym przytyć 10 - 15 kg:) Moj wzrost to 202 cm i obecnie ważę 92 kg!! Gram dużo w kosza i chciałbym nabrać trochę masy :) A wiem ze przy tym wzroście te 92 kg to jest raczej za mało:) Co powinienem spożywać...jakich produktów więcej aby moja waga przekraczała 100 kg?? :)

ponad rok temu

Witam.

Jeśli grasz w koszykówkę, to zapewne również wykonujesz ćwiczenia siłowe, jeśli nie – to najlepszy sposób razem z odpowiednią dietą na nabranie masy. Sama aktywność fizyczna może nie przynieść pożądanych efektów, gdyż nasz organizm potrzebuje energii i składników odżywczych do regeneracji mięśni. Dlatego zastosowuj się do pewnych zaleceń żywieniowych lub jeśli potrzebujesz dokładnie rozpisanego jadłospisu udaj się do poradni dietetycznej.

Pozdrawiam.