Jak przytyć, aby nie było widać kości?

Witam, mam 185 wzrostu i 70kg chciałbym się dowiedzieć co zrobić nie było mi widać kości po bokach na brzuchu, ponieważ nie wygląda to ładnie. Prosze o szybka pomoc.

Witam serdecznie,
Proces tycia u osoby z szybką przemianą materii nie jest łatwy, wymaga wytrwałości i przestrzegania kilku zasad:
Należy spożywać od 5 do 6 posiłków dziennie, co 2-3 godziny, o podobnych porach każdego dnia. Pierwszy posiłek należy zjadać nie później niż 1 godzinę po przebudzeniu, natomiast ostatni na 2 godziny przed snem.
Należy pić 1-2 litry płynów dziennie, przede wszystkim pomiędzy posiłkami.
Pomiędzy posiłkami wskazane jest sięganie po zdrowe przekąski: orzechy, nasiona, pestki, suszone owoce.
Dziennie należy spożywać nie mniej niż 2-3 łyżki oliwy z oliwek lub innego oleju roślinnego, jako dodatek do potraw.
Można dowolnie stosować przyprawy i zioła aromatyczne. Sól można spożywać jedynie w niewielkich ilościach.
Nie należy pomijać żadnego z wyznaczonych posiłków.
Należy unikać produktów, które powodują biegunki lub inne dolegliwości jelitowo- żołądkowe.
Należy zadbać o odpowiednią dawkę snu min. 7 godzin.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację
tel. 506225670
Mgr Joanna Wasiluk

Witam.Najpierw powinnaś sprawdzić czy nie jest to spowodowane problemami .zdrowotnymi. Jeżeli wszystko będzie w porządku możesz zabrać się za dietę. Zamiast po wodę, sięgaj po gęste soki warzywne albo po fermentowane napoje mleczne. W ciągu dnia zjadaj około pięciu posiłków, nie pomijając żadnego. Nie powinno być tak, że zjesz dwa czy trzy na dzień, ale zbyt obfite.Jeśli będziesz sięgać po duże ilości nasyconych tłuszczów zwierzęcych , to szybko doprowadzisz do zwiększenia poziomu cholesterolu, dlatego bardzo uważaj. Korzystne jest natomiast spożywanie nienasyconych tłuszczów pochodzących z oliwek, oliwy, ryb morskich, awokado, orzechów.Na wieczór spróbuj wypijać melisę, która spowalnia przemianę materii.Wrazie pytań proszę pisać na maila twojdietetyk11@wp.plŻyczę powodzenia

Witam.Najpierw powinnaś sprawdzić czy nie jest to spowodowane problemami .zdrowotnymi. Jeżeli wszystko będzie w porządku możesz zabrać się za dietę. Zamiast po wodę, sięgaj po gęste soki warzywne albo po fermentowane napoje mleczne. W ciągu dnia zjadaj około pięciu posiłków, nie pomijając żadnego. Nie powinno być tak, że zjesz dwa czy trzy na dzień, ale zbyt obfite.Jeśli będziesz sięgać po duże ilości nasyconych tłuszczów zwierzęcych , to szybko doprowadzisz do zwiększenia poziomu cholesterolu, dlatego bardzo uważaj. Korzystne jest natomiast spożywanie nienasyconych tłuszczów pochodzących z oliwek, oliwy, ryb morskich, awokado, orzechów.Na wieczór spróbuj wypijać melisę, która spowalnia przemianę materii.Życzę powodzenia

Witam,

Jeżeli Pani budowa nie jest spowodowana toczącymi się procesami chorobowymi to proszę spożywać 5 posiłków dziennie. Zwiększyć objętość pokarmu, ale tak, żeby były to zdrowe produkty - węglowodany złożone w postaci kasz, brązowego ryżu, makaronu pełnoziarnistego, pieczywa pełnoziarnistego, warzywa i owoce, mięso głównie drób (indyk, kurczak) i ryby. Takie postępowanie będzie lepsze dla Pani organizmu ponieważ nie nabawi się Pani problemów z poziomem cholesterolu i trójglicerydów.