Jak przytyć po nadmiernej utracie wagi?

Przed ciąża zaczelam się odchudzac wazylam wtedy 54 kg a mam 155 cm wzrostu. W czasie ciąży uwazalam co jem i na poczatku schudlam a później wrocilam do 53 kg.po ciąży dalej się odchudzajac zęby przyspieszyć wymiotowalam czasami. Teraz wazę 42 kg i uważam zęby nie przytyc staram się jeść max 2 razy dziennie. Czy to oznacza ze mam anoreksję?

Witam Panią,

Zachowanie, które Pani opisuje może świadczyć o zaburzeniach odżywiania. Najlepiej skonsultować sprawę z psychologiem który zajmuje się podobnymi przypadkami. nie można tego bagatelizować ponieważ im dalej posunięta choroba tym trudniej jej sprostać!
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk