Jak przywrócić miesiączkę przy nieregularnych cyklach?

Witam, mam 21 lat i moim problemem są nieregularne miesiączki. Bywa, że nawet jej nie mam przez pół roku. W ostatnim czasie zdecydowałam się więc z tego powodu wybrać do ginekologa. Moja pani doktor kazała mi brać cyclodynon na przywrócenie miesiączki. Niestety musiałam je odstawić gdyż źle się po nich czułam. W takiej sytuacji pani doktor powiedziała mi, że nie ma innej terapii na przywrócenie miesiączki przez hormony. Czy naprawdę hormony są jedyną możliwością na przywrócenie miesiączki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa na ponowna konsultacje. Sadze ze to postepowanie jest optymalne.