Jak przywrócić namiętność w związku?

Znamy sie od 6 lat, od roku jestesmy malzenstwem. Zawsze tworzylismy udana pare. Mamy podobne poglady i poczucie humoru. Piotr byl moim pierwszym partnerem seksualnym jednaknigdy nie mielismy w tej sferze problemow. Gdy zaszlam w pierwszą ciaze musielismy zrezygnowac z seksu jednak nadal okazywalismy sobie czułość poprzez pieszczoty i pocałunki. Po porodzie zauwazylam ze seks nie jest taki jak kiedys ale powiedzmy ze byl. Teraz jestem w drugiej ciazy i ostatni raz mielismy gdy doszlo do zaplodnienia. Od tamtej pory posucha. Sama relacja sie nie zmienila, nadal świetnie sie dogadujemy jednak czuje jakbysmy zapomnieli o seksie. Nie wiem gdzie jest wina. Czy to zmeczenie? Moze zmiana mojej figury? Jak przywrocic namietnosx w związku?

Dzień dobry, warto skorzystać z pomocy specjalisty- psychologa lub seksuologa. Dodatkowo pomocna może być odpowiednia atmosfera, np. oświetlenie pomieszczenia świecami czy nastrojowa muzyka, warto także zadbać o dietę bogatą w produkty, wykazujące działanie afrodyzjakalne, np. warzywa strączkowe, owoce morza, kokosy, truskawki oraz wino i czekolada.