Jak przywrócić naturalny wygląd ust?

Powiększyłam usta 1 ml stylage m i żałuję :( Nie wystąpiły u mnie jakieś większe grudki, estetycznie nie wyglądają źle, ale chciałabym swoje naturalne spowrotem, bez ciała obcego. 1. Czy ten preparar w 100% się wchłonie po pół roku, roku? Nie chcę by to pozostało. Jak mogę przyspieszyć wchłanianie tego? Hialuronidaza odpada - bo tracę własny kwas. 2. Pojawiła się u mnie niebieska grudka po powiększeniu. Wygląda jak naczyniak. Jeśli to to, i usunęłabym to laserem kiedyś albo elektrokoagulacją - gdy kwas już mi się wchłonie - to czy stracę w tym miejscu objętość naturalnych ust, będzie dziura czy laser działa tylko na tego naczyniaka?

Ta niebieska grudka to prawdopodobnie kwas, który prześwituje przez śluzówkę. Lepiej nie poddawać go laseroterapii. Proponuję zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarze, który wykonał zabieg. Istnieją metody przyspieszenie metabolizmu kwasu, jednak hialuronidaza jest najskuteczniejsza i najszybsza.