Jak przywrócić sutkowi normalny wygląd?

Witam.Po operacji wycięcia ropnia w piersi mój sutek nadal pozostaje wklęsły (przed operacją był normalny). Zastanawiam się nad sposobami,aby wyszedł... Czy stosowanie klamerek,które są dostępne np.w sex shopach lub zakupienie zwykłych klamerek metalowych i zakładaniu na tego sutka może pomóc? Czy nie zaszkodzi? Wiem,że pytanie dziwne,ale denerwuje mnie ten sutek,chciałabym,aby był spowrotem normalny :( Proszę o pomoc :(

Witam , proszę nie stosować żadnych klamerek na własną rękę!!! Proponuję wizytę u ginekologa lub , ew. u chirurga plastyka! z.żurawski