Jak radzić sobie po rozpadzie długiego związku?

Witam . Mam problem z dziewczyną, zakończyła zemna związek po 5 latach ponieważ ja nie lubię się bawić i ona ma 22 lata i że się się wybawić ale mówi że kocha bardzo ale to definitywnie koniec jestem przerażony bo to 5 lat a nie miesiąc i cały czas o niej myślę doszły mnie słuchy że cały czas o mnie rozmawia z koleżanką że jest smutna i nie wiem czy ona jeszcze spróbuję wrócić do mnie czy to już naprawdę koniec

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Wyobrażam sobie, jak trudnych doznań może Pan doświadczać, po zakończeniu pięcioletniej relacji z Pana Dziewczyną.

Jak ja to widzę?
Inspirowałabym Pana, by dać Sobie oraz Dziewczynie czas i przestrzeń, na refleksję, by w tej przestrzeni "zobaczyć" z dystansu Państwa relację, byście na nowo zaktualizowali
wartości w tej relacji oraz poczuli, czy i jak jesteście dla Siebie ważni...

Proszę nie pozostawać Samemu w tej sytuacji oraz z tą sytuacją, proszę sięgną po wsparcie emocjonalne Osoby zaprzyjaźnionej, zaufanej.

Warto rozważyć rozmowę z Psychologiem, celem uzyskania wsparcia emocjonalnego.

Wspieram Pana mentalnie, życzac Tego, Co jest panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605