Jak radzić sobie w relacjach z kobietami?

Mam problemy ze znalezieniem miłości, dziewczyny swojej, czyli kochanki dla siebie. Nie umiem pisać do dziewczyn, kochanek na sympatia, Edarling innych portali randkowych. Nie wiem co do dziewczyn napisać, kiedyś pisałem że bardzo mi się podoba, zainteresowany jestem nią, opisałem o sobie jaki jestem, co robię, hobby itp. Podałem się niestety i nie pisze na portalach randkowych. Do kogo udać się, do jakiego lekarza aby pomógł mi doradzić, jak napisać wiadomość, do dziewczyn, kiedy pytać się o telefon i kiedy ustawiać się?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Tak nie musi być!
Warto byłoby rozważyć pracę terapeutyczną, nad wzmocnieniem samooceny, pod okiem psychologa, do czego Pana zachęcam.

Zapraszam Pana serdecznie na konsultację online (via Skype).

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605