Jak radzić sobie z 6-letnią córką?

Mam duży problem z córką lat 6. Wymusza wszystko krzykiem co skutkuje niestety ingerencją sąsiadów. Przykład:ugryze ją komar i od razu jest krzyk że swędzi (powtarza że sto razy) noc nie działa ani kary ani grzecznie ani krzykiem. Fakt nie jestem z biologicznym ojcem tylko z nowym partnerem który traktuje ją jak swoje dziecko z tatą ma bardzo dobry kontakt. Nie wiem już czasem jak sobie z nią radzić. Pozdrawiam

Witam,
wskazana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub psychoterapeuty systemowego (pracuje z całą rodziną).
Pozdrawiam serdecznie