Jak radzić sobie z 9-latkiem?

Witam.Jestem ojcem 9 latka,zwracam sie o porade gdyz sam wychowuje syna,matka jest ale dziecko jest ze mna.A sparawa dotyczy tego,ze jestem osaczony przez syna,nie moge nigdzie sam sie ruszyc,wszystko chce wiedziec,jesli z nim jade na noc do mojej partnerki to zaczyna panikowac,ze nie zostanie na noc,placze i sie zanosi.Nie chce sie bawic z dziecmi,nawet u siebie w miejscowosci.Co mam robic,prosze o porady.

Witam. Trochę za mało mam informacji, żeby coś doradzić na 100% ale zachowanie syna wskazuje na to, iż przeżywa on bardzo silny lęk przed rozstaniem z Panem, ponieważ ma on niezaspokojoną potrzebę bezpieczeństwa. Zachowanie syna może być chwilowe, jeśli powody, dla których wychowuje go Pan bez jego matki, wydarzyły się niedawno. Jeśli od dawna jesteście we dwóch, stan może być chroniczny. Tak czy inaczej, warto żeby wybrał się Pan z synem do psychologa dziecięcego. Pozdrawiam i trzymam kciuki!