Jak radzić sobie z agresją po alkoholu?

Mam problem ze sobą i z agresją a wszysyko to pod wpływem alkoholu. Zrobiłem bardzo dużo, bardzo głupich rzeczy. Mam 20 lat nie jestem alkoholikiem jestem normalnym człowiekiem do czasu aż sie napije. Nie zawsze tak jest, ale nie chce, żeby w ogóle coś tego nie było. Straciłem dziewczyne, ktora bardzo kochałem od naprawde kilku ładnych lat. Obiecywałem, że się zmienie i długo było dobrze nawet jak wypiłem. Agresja nigdy nie była kierowana w jej stronę, lecz do osób trzecich a iskrą zapalającą furię mogła być naprawde byle błachostka. Nie chce sobie zepsuć życia chce odzyzkać dziewczyne za wszelka cene a co za tym idzie chciał bym wszywke lub jakiś zastrzyk przez które bym miał pewność, że sie nie napije. Zawsze sobie mówiłem ze juz nie pije ale zawsze ktoś namowil na piwo dwa i potem byl tego efekt. Chce sie odciąć od alkoholu calkiem. Ludzie, znajomi rodzina którzy widzieli mnie w amoku alkoholowym zgodnie stwierdzają że tak naprawde był bym w stanie komuś zrobić wielką krzywde i naprawde uszkodzić komuś zdrowie a nawet odebrać życie. Naprawde rzadko pijam dlatego wiem że nie jestem alkoholikiem. Szukam pomocy w postaci zabezpieczenia sie przed tym za wszelką cenę.

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że jest Pan tak świadomy, co z Panem i u Pana się dzieje...i poszukuje Pan dla siebie optymalnego dla siebie rozwiązania.

Wspieram Pana w decyzji, by kontrolować swoje życie i nadać mu inne znaczenie, które byłoby dla Pana konstruktywne i spełnione.

Tak wiec, proszę już nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną Panu pomoc specjalistyczną do Poradni Leczenia Uzależnień, do czego mocno Pana zachęcam.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com