Jak radzić sobie z agresywnym partnerem?

Moj partner jest nieczuły,agresywny slowach,doprowadzil swoim zachowaniem do poronienia u mnie wczesnej ciazy,poprzez wywolywanienwe mnie leku,odrzucanie ,klamstwa,im ja gorzej sie czuje tym on bardziej sie oddala,zostawia mnie sama sobie w depresji,nie wiem co robic,jak sobie pomóc

Witam
Może jest szansa na wspólną terapię partnerską? Jeśli nie, zachęcam do psychoterapii własnej: indywidualnej lub grupowej. Warto się przyjrzeć powodom, dla których jest Pani u boku partnera, który zamiast wspierać niszyczy Panią.
Gdyby interesowała Panią terapia on-line zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman