Jak radzić sobie z biegunką u dorosłego?

Witam. Mam 30 lat. Od tygodnia czasu mam biegunkę,leje się że mnie, ale tylko rano, raz miałam ból podbrzusza. Żadnych innych dolegliwości nie mam. Byłam u lekarza, przepisał mi GASTROLIT..Od trzech dni jem suchy chleb, sucharki i pije wodę... Moja waga już napewno spadła. Ale nie wiem co mogę jeść, co pić. Nawet przemoglam się do siemienia lnianego. Co mam robić dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.