Jak radzić sobie z bólami żołądka i nudnościami?

Od pół roku mam problemy z bólem zoladka i nudnosciami.. Na początku pojawiały sie rano i wieczorem. Wykonane badania to usg jamy brzusznej (wszystko ok), morfologia krwi (także wporzadku) mocz (liczne bakterie i leukocytoza) gastroskopia ( za duża ilość żółci w żołądku. Biorę codziennie z rana tabletki nolpaza . Choruje również na niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 50. Rzuciłam palenie. A moje dolegliwości żołądkowe nadal sa i są uciążliwe pojawiają się nagle. Czuję mdlosci pieczenie i dziwny ucisk w nadbrzuszu.. Proszę o pomoc. Co może być tego przyczyną i jakie badania nalezalo by jeszcze wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa lekarz po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań oraz bezpośrednim badaniu lekarskim będzie mógł określić dalsze postępowanie.