Jak radzić sobie z bólem po upadku na pośladki?

witam pare dni temu przewrocilam sie na schoda upadajac cala swoja masa na pupe uderzajac tez kregoslupem o schody. Myslalam na poczatku ze zlamalam kregoslup ale w szoku nic nie czulam, dopiero jak szok minal strasznie mnie kosc ogonowa boli i nie umie siedziec ani wstac jak juz siade. Bol jest tak silny ze az rwacy i boli mnie miednica a do tego po uderzeniu sie w plecy o schody bola mnie po bokach rzebra. Nie mam niestety ubezpieczenia aby pojsc do lekarza i dlatego pytanie czy mogę mieć zlamane coś.

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby określić pani stan konieczne jest badanie lekarskie oraz możliwe, że wykonanie badań obrazowych. W razie nasilonych dolegliwości sugeruję udać się na SOR lub pilnie skonsultować z chirurgiem ogólnym lub ortopedą.