Jak radzić sobie z bólem po upadku na rowerze?

Witam, mam taki problem, dziś wywaliłem się z roweru i na działem się na mechanizm korbowy czyli na tym co kręci się łańcuch, dokładnie to w kostkę styłu mam 5 ran ale jedna jest głębsza gdy wróciłem do domu po ok. 4 godzinach przemyłem wielo krotnie wodą utlenioną i zabandażowałem, ale gdy chce ustać to nie dam rady na tej nodze, bo strasznie czuje ból, nie chce mieć zakażenia ani nic innego, więc nie wiem jak zapobiec temu, proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu przypadkach najlepiej zgłosić się na sor aby lekarz ocenił obrażenia