Jak radzić sobie z bólem podczas seksu?

Mam 34 lata , od dłuższego czasu czuje ból podczas stosunku , lekarz stwierdził by zmieniać pozycje , niestety to nie pomaga , biorę tabletki Marvelon , gdy mój stały partner wyjechał w delegacje odstawiłam na miesiąc po jego powrocie stosunek był bezbolesny , niestety w momencie powrotu do tabletek ból wrócił , moje wrażenie jest takie jakby moja szyjka była ściśnietą , naprężona , dodam ze nawilżanie stosowałam rożne nic nie pomaga. Czy powinnam zmienić tabletki, odstawić?

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!