Jak radzić sobie z bólem podczas stosunku u 22-latki?

Ból podczas stosunku od tyłu. Witam Wczoraj kochałam sie z moim chłopakiem w pozycji od tyłu.Podczas stosunku odczuwałam sama przyjemnosc i nie czułam bólu.Pare godzin późnien podczas drugiego zbliżenia kochaliśmy sue w różnyh pozycjach.Kiedys zaczeliśmy od tyľu przez cały czas czułam bardzo intensywny ból w dole brzucha.Po paru minutach zaczeło mj byc nie dobrze a ból nasilił sie.Zastanawiałam sie czy nie jest to spowodowane tym ze mój chľopak jest dosc hojnie obdarzony przez nature ale przy poprzedniu stosunku w tej pozycji i w kazdej innej nie odczywałam bólu.Byc może to przez zbyt ostre i intensywne pchniecia.Co jeszcze moze byc powodem?

Dzień dobry,

Możliwe, ze ból dole brzucha, jaki Pani odczuwała podczas stosunku od tyłu pojawił się na skutek tego, że w tej pozycji penis działa jak swoisty tłok, który wpycha powietrze do pochwy. Jak sama Pani pisze, partner jest hojnie obdarzony, dodatkowo współżył z Panią poprzez ostre i intensywne pchnięcia, co mogło wzmagać zarówno ilość i siłę wtłaczanego powietrza, a rozmiar członka uniemożliwiał samoistne wydostanie się powietrza z Pani pochwy.
Z powyższego powodu, co pewien czas warto zmienić pozycję bądź przerwać na chwilę współżycie, by pozwolić powietrzu wydostać się z pochwy (niekiedy daje to efekt "prykania").

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl