Jak radzić sobie z bólem żołądka?

A dzień dobry Witam mam pytanie robiłam sobie teraz CRP i wyszło 15,48 w normie mocz też w normie choruje na refluks mam stwierdzone zapalenie żołądka a od ostatnich czasów Pobolewa mnie w lewym boku przy samym dole tak jakbym był miała jakieś takie skurcze jelitowe no i przy tym jeszcze dzisiaj doszło ciągnięcie lewej nogi chciałabym się zapytać czy jest to coś poważniejszego i czy ten wynik crp ma mi tutaj dać coś do myślenia czy to tylko jest jakiś lekki stan zapalny na chwilę obecną biorę Mesopral i prokit No ale po tych lekach No nie za bardzo mi to wszystko pomaga

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.